SİZDEN GELENLER

 • Herşey, özellikle hijyen, adına gerçekten örnek teşkil edecek durumda. Üretilen ekmeklerin rengi, kabuğu, genel görünümü standartların üzerinde.
  Oğuzkaan PEKÇAKA
  Özmaya San. A.Ş. Maya Satış Müdürü
 • Belde Gıda ekmeğimizi gerçekten hijyenik ve kaliteli bir şekilde üretiyor. Mükemmel bir tesis. Emeği geçen herkese teşekkürler. Aynı çizgide devam etmeniz yeterlidir.
  İbrahim TÜZÜN
  Özmaya San. A.Ş. Maya Satış Sorumlusu
 • Üretim hijyenik koşullarda gerçekleştiriliyor. Çalışan personeller titizlikle görevlerini yerine getiriyor. Ambalajlı üretim projesi kaliteli ekmek üretimi için önemli bir adım. Ambalajlı üretim konusundaki hassasiyetinizin devam etmesini dilerim.
  Ceren AKAL
  Selçuk Ünv. Gıda Müh. Böl. Öğrencisi
 • Ekmeğin hijyenik şartlar altında üretildiğini gördüm. Kaliteli ekmek üretimi için firma elindeki tüm şartları güzel bir şekilde kullanmaya çalışıyor. Özellikle, ekmeklerin poşetlenmesi ile ilgili proje çok önemli bir adım. Önemli olanın para kazanmak değil de insan sağlığı olduğunu fabrikanızda gördüm. Projenizin gerçekleşmesiyle daha güzel, kaliteli ekmek üreteceğinizden eminim. Çeşitlerinizi artırabilirsiniz. Başarılar.
  Esra KOYUNCU
  Selçuk Ünv. Gıda Müh. Böl. Öğrencisi
 • İşletmenin içi genel olarak hijyenik. Temiz bir üretim var. Girişlerde de bone ve galoş giyimine dikkat edilmesi çok güzel. Ekmeklerin çıkışta paketlenecek olması çok iyi. Tüketiciye ulaşıncaya kadar olan hijyen de böylece sağlanmış olur.
  Safiye AYDOS
  Selçuk Ünv. Gıda Müh. Böl. Öğrencisi
 • Temizlik konusunda gösterilen özen güzel ve yeni teknolojilere olan duyarlılık beni etkiledi. Yardım ve desteklerinizden ötürü teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
  Baki Nur EROL
  Selçuk Ünv. Makine Müh. Böl. Öğrencisi
 • Ekmek üretiminin hijyenik ve el değmeden olması bizi memnun etti. Satmış olduğumuz ekmeklerin güvenli bir ortamda üretilmesi çok güzel. Firma içerisi gayet hoş ve hijyenik. Çalışanların galoş ve bone takmaları çok önemli. Başarılarınızın devamını dilerim.
  Yahya AZAR
  Mercek Market Şube Sorumlusu
 • İmalatın bütün aşamaların gayet güzel, temiz ve hijyenik bir ortamda üretilen halk ekmeği vatandaşa rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Özellikle alınan bütün hammaddelerin laboratuar ortamında test edilmesi güzel bir gelişme. Halkımızın bu güzelliklere layık olduğunu düşünüyorum.
  Ertuğrul BEYOĞLU
  Mercek Market Şube Sorumlusu
 • Temiz, rahatlıkla yenilebilir bir ürün elde edebileceğiniz üretim mekanına sahipsiniz. Hijyen ve temizlik kurallarına % 95 oranında titizlik gösteriliyor. Geriye kalan % 5 lik açığı da kapatabileceğinize inanıyorum.
  Ahmet ÖZAL
  Mehmet Ali Usta Yemek Fab. Müdürü
 • Gayet hijyenik bir işletme. Çok güzel bir üretim alanı var. Sağlığımız için uygun. Gerekli belgelere sahipsiniz. Böyle devam etmenizi diliyorum.
  Emine İNCE
  Zübeyde Hanım Anadolu K.M.L.
 • Düzenli bir çalışma halindeydiniz. Temizliğe dikkat ediliyor. Ürünlerin kısa zamanda paketlenerek satışa sunulması ve daha hijyenik bir ortamda çalışılmasını öneririm. Gerekli belgeler alınmıştır. Başarılarınızın devamını dilerim..
  Ayşe BADEM
  Zübeyde Hanım Anadolu K.M.L.
 • Fabrika oldukça güzel. İşçiler ve sorumlular bizim yanımızda dahi görevlerini yerine getiriyorlar. Umarım her zaman böyledirler. Ekmeğin gramajı biraz daha fazla olsa ve böyle pişirilerek taş fırın ekmeği tarzı bir ekmek üretilse hem ekmeğin ömrü daha uzun olur hem de daha güzel tad elde edilir
  Mehmet GÜNDOĞDU
  Selçuk Ünv. Gıda Müh. Böl. Öğrencisi